#tbt 20150504

Z okazji Throwback Thursday zdecydowałam się zamieścić jedno z moich ulubionych zdjęć, na które szczególnie miło się patrzy podczas dzisiejszej nieprzyjemnej aury na zewnątrz.

esss

Busan, South Korea

 

Zostało ono wykonane podczas mojej wymiany studenckiej w Korei Południowej. Z okazji Dnia Dziecka który wypadał na początku tygodnia mieliśmy odrobinkę wydłużony weekend. Wówczas z moją współlokatorką zdecydowałyśmy się pojechać na wycieczkę.

W zasadzie była ona zupełnie niezaplanowana. Pojechałyśmy na dworzec autobusowy w naszej miejscowości (Suwon) i tam zdecydowałyśmy się kupić bilet do jakiejkolwiek miejscowości nadmorskiej. Wybór padł na Busan, jednakże w tamtym momencie nie miałyśmy jeszcze pewności, czy będą jeszcze jakieś wolne miejsca.

Nasza spontaniczność osiągnęła taki poziom, że byłyśmy gotowe pojechać gdziekolwiek, gdzie tylko mogłybyśmy usłyszeć szum morza. Na szczęście los nam sprzyjał i udało nam się kupić bilety do upragnionego Busanu.

Podczas tamtej wycieczki naprawdę wiele się wydarzyło, ale co lepsze kąski, będę stopniowo odkrywać.

Mam niesamowity sentyment do tego zdjęcia, gdyż przywołuje mnóstwo wspomnień. W momencie uchwycenia tego piękna natury, pot lał mi się po twarzy, a ramię niemiłosiernie bolało od ciążącej torby. Jednakże przebywanie w tak niesamowitym miejscu, warte było wszelkich poświęceń, a niedogodności schodziły na dalszy plan.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s